Produkte të reja

 • Kinë me çmim të ulët Tabela e varur me nxjerrje me porosi për printim në natyrë

  Kinë me çmim të ulët Tabela e varur me nxjerrje me porosi për printim në natyrë

  Detaje të shpejta Vendi i origjinës: Shanghai, Kinë Emri i markës: Marlene Materiali: PVC, PVC + Trashësia e kalciumit: 0.9 mm, 1.0 mm, 1.1 mm, 1.2 mm, 1.3 mm, 0.9 mm, 1.0 mm, 1.1 mm, 1.2 mm, 13. mm Madhësia: 25,4 cm ose 22,9 cm ose 20,32 cm Shërbimi i përpunimit të gjerësisë efektive: Prerje, derdhje Emri i produktit: Shkallët e modës në stilin e Evropës dhe Amerikës Bordi i veshur me film PVC Fjala kyçe: Shkallët e modës në stilin e Evropës dhe Amerikës Bordi i veshur me film PVC Ngjyra: 26 ngjyra për të zgjedhura dhe pranuara me porosi...

 • Produkt i ri inovativ me material eko-miqësor panel muri të jashtëm pvc

  Produkt i ri inovativ me material eko-miqësor panel muri të jashtëm pvc

  Detaje të shpejta Vendi i origjinës: Shanghai, Kinë Emri i markës: Marlene Materiali: PVC, PVC + Trashësia e kalciumit: 0.9 mm, 1.0 mm, 1.1 mm, 1.2 mm, 1.3 mm, 0.9 mm, 1.0 mm, 1.1 mm, 1.2 mm, 13. mm Madhësia: 25,4 cm ose 22,9 cm ose 20,32 cm Shërbimi i përpunimit të gjerësisë efektive: Prerje, derdhje Emri i produktit: Shkallët e modës në stilin e Evropës dhe Amerikës Bordi i veshur me film PVC Fjala kyçe: Shkallët e modës në stilin e Evropës dhe Amerikës Bordi i veshur me film PVC Ngjyra: 26 ngjyra për të zgjedhura dhe pranuara me porosi...

 • Veshje muri të jashtëm vertikal të jashtëm 8 inç, mur anësor me ngjyra, mur anësor me ngjyra

  Veshje muri të jashtëm vertikal të jashtëm 8 inç, mur anësor me ngjyra, mur anësor me ngjyra

  Detaje të shpejta Vendi i origjinës: Shanghai, Kinë Emri i markës: Marlene Materiali: PVC, PVC + Trashësia e kalciumit: 0.9 mm, 1.0 mm, 1.1 mm, 1.2 mm, 1.3 mm, 0.9 mm, 1.0 mm, 1.1 mm, 1.2 mm, 13. mm Madhësia: 25,4 cm ose 22,9 cm ose 20,32 cm Shërbimi i përpunimit të gjerësisë efektive: Prerje, derdhje Emri i produktit: 10 inç 5D DL Paneli mur anësor i xhironit holandez Lap amerikan për mur Fjala kyçe: 10 inç 5D DL holandeze Paneli mur anësor për xhiron DL Lap amerikan Për ngjyrën e murit: 26 ngjyra për përshtatje të zgjedhura dhe të pranueshme Përdorimi: Ndërtesa e zyrës, Hosp...

 • Vinyl mur anësor jashtë strehë panel pvc veshje muri të jashtëm pllakë çati tavan pvc

  Vinyl mur anësor jashtë strehë panel pvc veshje muri të jashtëm pllakë çati tavan pvc

  Detaje të shpejta Vendi i origjinës: Shanghai, Kinë Emri i markës: Marlene Materiali: PVC, PVC + Trashësia e kalciumit: 0.9 mm, 1.0 mm, 1.1 mm, 1.2 mm, 1.3 mm, 0.9 mm, 1.0 mm, 1.1 mm, 1.2 mm, 13. mm Madhësia: 25,4 cm ose 22,9 cm ose 20,32 cm Shërbimi i përpunimit të gjerësisë efektive: Prerje, derdhje Emri i produktit: 10 inç 5D DL Paneli mur anësor i xhironit holandez Lap amerikan për mur Fjala kyçe: 10 inç 5D DL holandeze Paneli mur anësor për xhiron DL Lap amerikan Për ngjyrën e murit: 26 ngjyra për përshtatje të zgjedhura dhe të pranueshme Përdorimi: Ndërtesa e zyrës, Hosp...

 • Profilet e nxjerrjes bashkë me shkumë UPVC

  Profilet e nxjerrjes bashkë me shkumë UPVC

 • Bojëra të jashtme të izoluara me panel muri Mur anësor PVC

  Bojëra të jashtme të izoluara me panel muri Mur anësor PVC

  Mur anësor i jashtëm PVC J Shiriti i murit të jashtëm PVC J Shiriti i murit të jashtëm PVC përdoret si një aksesor mbyllës i skajeve për dërrasat e varura, që zakonisht përdoret rreth këllëfeve të dyerve dhe dritareve, rreth kockave të kurrizit dhe sipërfaqeve të prera që mbyllin skajet e dërrasave të varura.Produkt PVC J Materiali i shiritit PVC-U Madhësia 4000mm*55mm Trashësia 1.2mm Ngjyra e Bardhë,E Verdhë,Gri….e personalizuar.Zbatimi Dekorimi i murit të jashtëm Fiksimet e instalimit Origjina Kina Pllaka e varjes së murit të jashtëm PVC është një lloj plasti...

Produktet e Rekomanduara

Profilet e nxjerrjes bashkë me shkumë UPVC

Profilet e nxjerrjes bashkë me shkumë UPVC

panele muri pllakë pvc pllakë wpc për mur anësor panelesh fasadash të mureve të jashtme

panele muri pllakë pvc pllakë wpc për mure të jashtme...

Detajet e produktit Produkti PVC Muri i jashtëm mur anësor Materiali i pllakës së varur PVC-U Madhësia 4m*24cm Trashësia 1.2mm Pesha 2.65KG Ngjyra e Bardhë,E Verdhë,Gri….e personalizuar.Zbatimi Dekorimi i murit të jashtëm Fiksimet e instalimit Origjina Kina Pllaka e varur në mur të jashtëm PVC është një lloj profili plastik me pvc si trup kryesor, i përdorur për murin e jashtëm të ndërtesës;luan rolin e mbulimit, mbrojtjes dhe dekorimit.1. Rezistencë e mirë, rezistencë e thonjve dhe imponim i jashtëm...

Bojëra të jashtme të izoluara me panel muri Mur anësor PVC

Bojëra të jashtme të izoluara me panel muri Mur anësor PVC

Mur anësor i jashtëm PVC J Shiriti i murit të jashtëm PVC J Shiriti i murit të jashtëm PVC përdoret si një aksesor mbyllës i skajeve për dërrasat e varura, që zakonisht përdoret rreth këllëfeve të dyerve dhe dritareve, rreth kockave të kurrizit dhe sipërfaqeve të prera që mbyllin skajet e dërrasave të varura.Produkt PVC J Materiali i shiritit PVC-U Madhësia 4000mm*55mm Trashësia 1.2mm Ngjyra e Bardhë,E Verdhë,Gri….e personalizuar.Zbatimi Dekorimi i murit të jashtëm Fiksimet e instalimit Origjina Kina Pllaka e varjes së murit të jashtëm PVC është një lloj plasti...

Modë gardh artificial gardh me një fytyrë të vetme gardh kopshti prodhues porcelani pvc

Modë gardh artificial me një fytyrë të vetme pvc fencin...

Material plastik 100% i freskët 1.Pa mirëmbajtje 2.Shumë i qëndrueshëm 3.Mund të punohet si dru 4.Pa copa / I qëndrueshëm ndaj ngricave 5.I pandjeshëm ndaj kërpudhave dhe insekteve 6.Nuk nxjerr lëndë toksike në mjedis 7.Rezistent ndaj konsumit / rezistent ndaj korrozionit/Anti-UV 8. Nuk kalbet/jo që prishet 9. Gama e plotë e madhësive të disponueshme, etj 10. Përdoret gjerësisht në fermë, fermë, rrugë, ndërtesa, hortikulturë, kopshtari etj.

LAJME

 • Çfarë është bordi i varur në mur të jashtëm PVC?Cilat janë përfitimet e përdorimit të pllakës së murit të jashtëm PVC?

  Pllaka varëse e murit të jashtëm PVC është një pllakë e jashtme e murit e bërë nga materiali UPVC.Kryesisht është varur në murin e jashtëm të ndërtesës me metodën e ndërtimit me varje të thatë, duke luajtur rolin e dekorimit dhe rrethimit të murit të jashtëm.Pllaka e murit të jashtëm PVC është...

 • Çmimi spot i PVC në treg ra fillimisht dhe më pas u rrit në shkurt

  1. Tendencat e çmimeve Sipas të dhënave të monitoruara nga klubet e biznesit, tregu spot i PVC (6389, 21,00, 0,33%) në muajin shkurt fillimisht ra dhe më pas u rrit dhe rënia e përgjithshme pësoi një rënie të lehtë.Më 1 shkurt, çmimi mesatar i brendshëm i PVC-së ishte 6350 juan/ton dhe çmimi mesatar prej 6310 juan/t...

 • PVC do të rikuperohet gradualisht në të ardhmen.

  Nga anketa rezulton se rritja e fundit e çmimit në treg të fosforit të verdhë është rritur dhe pritet të ketë një ndikim pozitiv në ecurinë e kompanisë.Për sa i përket trendit të ardhshëm të sektorit kimik të klor-alkalit, kompania beson se furnizimi me chl...

 • PVC: Prisni një kohë

  [PVC: Në pritje të kohës] Bazat: Rrjedha e sipërme fillon lart dhe pajisja e re (400,000 ton) do të jetë afër prodhimit të plotë muajin e ardhshëm.Ngarkesa e fabrikave në rrjedhën e poshtme u rrit, por presioni i ruajtjes së zinxhirit të industrisë ishte i madh.Përmirësimi i fitimeve nga PVC dhe fitimi gjithëpërfshirës në N...

 • Përballë pasigurive ekonomike, dekorimi dekorativ mbetet një lojtar i qëndrueshëm (2)

  Rick Kapres, nënkryetar i shitjeve dhe marketingut për Versatex Building Products, sheh gjithashtu kërkesë në rritje për materialin me mirëmbajtje të ulët, duke parashikuar se PVC do të vazhdojë të heqë pjesën nga materialet tradicionale si druri.“Edhe nëse kërkesa e përgjithshme dobëson disa, ne jemi të bindur se...